Mejlbyborger

Kontakt

Velkommen til bestyrelsen af Mejlby Borgerforening.

Foreningens formål er opretholdelse og drift af det eksisterende forsamlingshus, samt varetagelse af Mejlbys borgeres fælles interesser.

Eva Eriksen
Formand / PR ansvarlig
Vestervangsparken 4
Tlf. 30682686
eva@mejlbyborger.dk

Marie Irmark
Kasserer
Frøsigvej 5
Tlf. 24441215
marie@mejlbyborger.dk

Louise Deiborg
Medlem
Jentevej 5
Tlf. 26276174
louise@mejlbyborger.dk

Birgit Kjær
Næstformand
Hørgaden 18
Tlf. 51408580
birgit@mejlbyborger.dk

Jannica Sørensen
Medlem
Mejlbyvej 32
Tlf. 27621432
jannica@mejlbyborger.dk

Jeanette Andersen
Sekretær
Vestervangsparken 25
Tlf. 20969785
jeanette@mejlbyborger.dk

Christina Primdal
Medlem
Fælledvej 7
Tlf. 28731940
christina@mejlbyborger.dk

Mathilda bach
Suppleant
Hvedetoften 3
Tlf. 30578487
mathilda@mejlbyborger.dk

Tina Cort Andersen
Suppleant
Randersvej 4
Tlf. 26397761
tina@mejlbyborger.dk

UDLEJER FORSAMLINGSHUS

Patrick
Udlejer
Fælledevej 7
Tlf. 30428491
udlejer@mejlbyborger.dk

Vedtægter

Mejlby Borgerforenings vedtægter

Disse vedtægter er vedtaget på stiftende generalforsamling den 25. april 1974, og sidst ændret på en ekstraordinær generalforsamling den 14. marts 2017.